Zobacz pojedynczy post 7 Days to Die (2014) z działu: Gry
Stare 26-12-2014, 09:37  
Melantiq
 
Awatar Melantiq
 
Dołączył: Oct 2012
Skąd: Polska
Wiek: 30
Posty: 2,968


Piwka Panel Piwny:

7 Days to Die (2014) 3DM Alpha v10.0
Gra odrazu scrackowana.
7 Days to Die to sandboksowy FPS osadzony w klimatach postapokaliptycznych. Jest to debiutancki projekt amerykańskiego studia The Fun Pimps Entertainment.

Akcja toczy się w niedalekiej przyszłości, po tym jak rozpoczęta w 2034 roku wojna atomowa doprowadziła do niemal kompletnej zagłady ludzkiej cywilizacji. Co gorsza, duża część ocalałej populacji została zarażona wirusem, który zabija w ciągu siedmiu dni, a następnie przeobraża nosicieli w zombie. Gracze wcielają się w jednego z garstki wciąż zdrowych ludzi próbujących przeżyć w amerykańskim hrabstwie Navezgane. Nazwa ta w języku Apaczów oznacza zabójcę potworów i tym się właśnie głównie zajmujemy.

7 Days to Die osadzone jest w świecie o otwartej strukturze, w dużej mierze składającego się z voxeli. Gra umożliwia destrukcję większości elementów otoczenia w oparciu o rozbudowany silnik fizyczny, który oblicza wytrzymałość poszczególnych obiektów. Zaletą produkcji jest duża różnorodność lokacji, zwiedzamy m.in. miasta, lasy, pustynie i góry. Co godne pochwały, gracze mogą wejść do każdego napotkanego budynku.

Świat gry zamieszkują nie tylko zombiaki - często przyjdzie nam się zmierzyć również z mutantami, zaś równie niebezpiecznym zagrożeniem są też głód i pragnienie, wymuszające na graczu gromadzenie prowiantu. Przeżycie ułatwia system rzemiosła, w ramach którego gracze zbierają surowce i konstruują z nich nowe przedmioty. Wszystko to zostało zrealizowane w intuicyjny sposób, dzięki czemu nie trzeba przeglądać sieciowych poradników w poszukiwaniu pomocy. Pojawiła się również opcja naprawiania oraz ulepszania istniejących budynków. Rozgrywkę wzbogacają elementy RPG pozwalające na rozwijanie umiejętności bohatera.

W 7 Days to Die nie zabrakło również wątku fabularnego. Gra wyposażona została w system dopasowujący kolejne elementy opowieści do naszych poczynań, który sprawia, że zawsze mamy co robić. Poza trybem dla pojedynczego gracza, dostępne są rozgrywki multiplayer - zarówno kooperacyjne, jak i te oparte na rywalizacji z innymi użytkownikami.

Wymagania sprzętowe:

Dual Core lub lepszy, 1.5 GB RAM, karta grafiki obsługująca DX 10.0, 3 GB HDD, Win XP lub lepszy

Spoiler:Spoiler:Spoiler:
OPIS UPLOADU:

Instrukcja:

1. Wypakuj.
2. Graj. (7DaysToDie.exe)

Jeśli wyskakuje błąd zainstaluj składniki z folderu "_CommonRedist".

Wielkość całego uploadu: 1.9 GB
Typ kompresji: RAR
Dane naprawcze: 10%
Zawartość uploadu:
pliki gry
Wersja językowa: ENG
Hasło: brak
DOWNLOAD:

CATSHARE


Treść widoczna tylko dla użytkowników forum Prezone.pl. Zaloguj się lub załóż darmowe konto aby otrzymać dostęp do niewidocznej treści.

RAPIDU


Treść widoczna tylko dla użytkowników forum Prezone.pl. Zaloguj się lub załóż darmowe konto aby otrzymać dostęp do niewidocznej treści.

FILESHARK


Treść widoczna tylko dla użytkowników forum Prezone.pl. Zaloguj się lub załóż darmowe konto aby otrzymać dostęp do niewidocznej treści.
Melantiq jest nieaktywny