Zobacz pojedynczy post Gra przeglądarkowa Fishu z działu: Gry przeglądarkowe
Stare 15-01-2013, 14:46  
Swirussek
 
Awatar Swirussek
 
Dołączył: Jan 2013
Skąd: Polska
Posty: 393


Piwka Panel Piwny:

Fishu to wieloosobowa gra sieciowa na przeglądarkę. Jest w niej dużo z gier typu MMORPG (wielo-osobowa gra on-line bazująca na rozbudowywaniu postaci). Poza delikatną linią fabularną jest też aspekt ekonomiczny oraz przygodowy. Gra polega na łowieniu ryb. Na wstępie mamy do dyspozycji postacie, które wybieramy i będziemy je rozwijać.

Dla kogo

Gra jest przeznaczona dla wszystkich, nie ma w niej elementów przemocy, jest skierowana głównie dla miłośników wędkowania. Jej zasadą jest ucząc bawi, bawiąc uczy. Polecamy grę zarówno młodym użytkownikom internetu jak i tym starszym. Aby zagrać na fishu nie musisz umieć wędkować, oczywiście taka wiedza jest przydatna jednak gra jest tak skonstruowana by powoli nabywać doświadczenie i uczyć się "fachu".

Jakie są wymagania gry

Fishu to gra na przeglądarkę w czasie rzeczywistym. Co to oznacza ? A nic innego że jeśli wyruszymy na ryby, wyłączymy komputer i włączymy grę na innym komputerze w późniejszym czasie to nasza wyprawa się odbędzie a my dostaniemy z niej raport. Aby móc zagrać należy posiadać dostęp do internetu oraz nowoczesną przeglądarkę internetową (np. Firefox od wersji 3, Opera od wersji 7, Chrome czy też IE od wersji 8). Gra korzysta z javascript więc wymaganym jest jej włączenie.

Na czym polega gra

Gra polega no budowaniu postaci, jego cech. W tym celu udajemy się na ryby, na wyprawy, mamy do wyboru różne konfiguracje ekwipunku. W miarę rozwoju postaci mamy możliwość używania coraz lepszych wędek, czy przyponów albo przynęt. Jeśli zdecydujemy się na przebywanie w kole wędkarskim będziemy mieć również możliwość wyruszenia na wyprawę z innymi wędkarzami na łódce (ekspedycja). Wtedy nasze szanse na złapanie ciekawego okazu są większe. W międzyczasie na pewno natkniemy się na zadania, które będziemy robić. Wszystkie zadania są częścią odznak. Jednak odznaka może składać się z kilku zadań do spełnienia. Nasze trofea są widoczne w naszym profilu i możemy się osiągnięciami pochwalić nie tylko osobom grającym na fishu ale również wszystkim innym spoza gry. Natomiast jeśli lubimy nutkę rywalizacji to zapewne ucieszy was fakt iż cyklicznie są rozgrywane zawody wędkarskie, są one podzielone na 3 kategorie, od juniorów do doświadczonych seniorów. Nagrodami są ciekawe i użyteczne przedmioty, które możemy wykorzystać do łapania coraz ciekawszych okazów.

Ryby

To sedno naszej gry. U nas ryby żyją swoim życiem. Jest kilka zbiorników, każdy jest unikatowy z unikalnymi gatunkami. Każdy zbiornik posiada ograniczoną liczbę łowisk, one także mają swoje własne cechy, z biegiem czasu odkryjemy co na nich możemy złapać. Ryby w grze powoli rosną, zgodnie z ich prawdziwą naturą. Również migrując szukając dla siebie najbardziej dorodnych warunków bytowania. Ile jest wszystkich gatunków ryb na fishu ?? Tego nie zdradzimy, napiszemy tylko iż jest specjalna podstrona, nazywa się "Atlas Ryb", w której są opisane wszystkie ryby, które zostały złowione przez wędkarzy fishu. Poza tym jeśli chcesz byśmy zamieścili Twoje ryby z prawdziwych wypraw wędkarskich to oczywiście jest taka możliwość.

Podsumowanie

Jeśli szukasz sposobu, na miłe spędzenie czasu, a pogoda nie dopisuje, jeśli lubisz pasjonujący świat ryb i wędkarstwa to gra jest dla Ciebie. Jeśli masz pytania zapraszamy na forum, tam dostaniesz odpowiedzi na każde pytanie związane z grą, a nawet i nie tylko

Reflink FISHU
Swirussek jest nieaktywny  
Postawili Piwo:
gravity (26-06-2018)