Prezone.pl - Forum wielotematyczne, forum download, forum warez, darmowe filmy, pobierz, ściągnij, bez limitów  
Witamy na Prezone.pl - Forum internetowym dla Wszystkich!
Zapraszamy do rejestracji, która umożliwi korzystanie z wszystkich funkcji naszego forum.


405
407
406
402
408
403Wróć   Prezone.pl - Forum wielotematyczne, forum download, forum warez, darmowe filmy, pobierz, ściągnij, bez limitów > Hobby i Rozrywka > Komputery i Internet > Podziel się stroną


Podziel się stroną Tutaj można zaprezentować swoją stronę.


 
 
        
  
 
Narzędzia wątku
Stare 08-05-2010, 22:12  
Koziol
 
Awatar Koziol
 
Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,448


Piwka Panel Piwny:

"Na wstępie wypadałoby zaznaczyć, że nawet jeśli tytuł Cię zaabsorbował albo patrząc kątem oka na samą długość tego tekstu czujesz silne podniecenie, jakiś tam dreszczyk emocji, pot spływa po skroni, tudzież masz kisiel w gaciach i gdzieś tam układa Ci się myśl o tym, iż coś tu i teraz się zmieni, nastanie jakaś rewolucja (czy kontrrewolucja?) i nagle wszyscy będziemy szczęśliwsi, to muszę Cię zmartwić. Najprawdopodobniej nie jest to oferta dla Ciebie. Nie jest i już.

A co proponujemy? Krótko - wolność. Wolność od głupoty, kretyństwa i adminów debili. Pierwszy w kraju serwer dla ludzi prawdziwie wolnych, pierwszy w kraju serwer, gdzie przyjmujemy zasadę, że o regułach, jakie panują, stanowi tekst - ogólnodostępny tekst regulaminu, nie zaś administrator, któremu zwykło się widzieć misie. Więcej, proponujemy forum serwera funkcjonujące na podobnych zasadach, tj. NIE przyjmemy założenia, że jesteśmy jakoś tam wybitnie upośledzeni intelektualnie i nawet jeżeli w istocie jest zupełnie odwrotnie, to ta błoga nieświadomość, naiwna wolność od kompleksów, pozwala nam dojść do wniosku, że NIE musimy zamykać Twoich tematów, kneblować Ci ust, aby udowodnić, że mamy racje. Zwyczajnie nie czujemy takiej potrzeby. I stąd jedyne w kraju tego typu forum dyskusyjne, gdzie możesz napisać, iż cała ta idea to jest do kitu, któryś z adminów przesadził z psychotropami, a nawet zwierzyć się, że w ogóle to zamówiłeś sobie papier toaletowy z nadrukiem naszego IP i podcierasz sobie nim codziennie z*d. Twój wybór. My szanujemy Twój wybór.

Czy to jest ta 'rewolucja'? Bardziej 'kontr', tj. raczej kontrrewolucja. Oprócz tego, co powyżej i co jest chyba istotą projektu, proponujemy rozgrywkę troche w innym stylu, niż to serwowane jest dzisiaj. O ile idea wolności to taka alternatywa, która może zachęcić pewne wąskie grono, my celujemy w odbiorcę jeszcze bardziej wymagającego. Rzeczona 'wolność' daje taką przewagę, że oto możesz sobie wbić ze znajomymi tutaj po południu, o 6. nad ranem czy późnym wieczorem i mieć pewność tego, iż pograsz to, co jawną ofertą zostało Ci zaproponowane, nie narażając się na konflikt z adminem - idiotą, najczęśniej po prostu z jakimś trzebieńcem z kompleksem małego penisa. Ale to jakby nie wszystko.

Oldschool. Wszyscy znają i kochają. Wielu używa, niewielu rozumie. Co to oznacza w naszym przypadku? Sama idea wolności jest troche a propos - kiedyś przecież nikt ludziom d*pska na publicznych serwerach nie zawracał, czas rundy był do dyspozycji gracza, a i atmosfera panowała luźniejsza. Taki zwrot ku temu lepszemu - staremu - mógłby w naszym przypadku wystarczyć, aby pod to pojęcie się podczepić, tym pojęciem idee reklamować, ale ambicje w tym zakresie są ciut szersze. Co zatem proponujemy jeszcze? 'Oldschoolowy' repertuar, tj. nastawienie na mapy duże, trudne, a jednocześnie takie, która dają właściwe zbalansowanie gracz - grupa graczy. Jeżeli rozgrywkę na awp_cośtam możnaby porównać do gry w 'wojnę', jeśli chodzi o to, jakie jest przełożenie umiejętności na wyniki, to my proponujemy brydża. Pokolenie ADHD i szybkiej masturbacji via Google zapewne nie będzie zadowolone. I bardzo dobrze.

Co w przyszłości? W przyszłości chcemy wyjść z tym troche w Europę, jako że warunki pingowe ostatnimi czasy troche się poprawiły, a że repertuar mocno oldschoolowy, to i pewnie swoją niszę znajdzie. Widzimy siebie też jako pionierów w serwowaniu map es_ na popularnym publicznym serwerze, albo cs_thunder, de_fang czy choćby de_foption, gdzie po pół roku gry pewnie większość nie będzie nadal potrafiła się odnaleźć. Albo taki de_quakepalace, śśśśśśliczne to.

O regulaminie słów jeszcze kilka. W mocnym skrócie - administrator ma prawo do odebrania Ci dostępu do serwera na 72 godz. do czasu wyjaśnienia sprawy i... tyle. W ciągu 4 godz. od użycia uprawnień sprawa wraz z pełną dokumentacją i dowodami musi trafić na nasze forum internetowe. Trzy dni, kiedy to gracz ma odcięty dostęp, służą próbie wykazania mu winy oraz uzasadnia użycia uprawnień wobec niego. Nikt nie ma prawa zwracać Ci uwagi, pouczać, prywatnie czy publicznie, a już na pewno nie przymuszać do wykonania lub zaniechania wykonania czynności pod groźbą użycia uprawnień. Za przekroczenie kompetencji, mylną diagnozę, sabotaż przewidziane są kary, łącznie z banem permanentnym dla administratora, który w swej roli się nie sprawdził. Ludziska zwykli pisać, że 'admin też gracz', a zatem wymagać nie należy wiele - nasi to roboty. Zgłaszają się dobrowolnie, zasady są jawne, nie mamy więc skrupułów wykorzystywać ich do cna...

IP jest tutaj - 77.79.241.196:27184, zwolenników protokołu http zapraszamy tu - www.vaginatown.org. Slotów wolnych jest 21, jeden zarezerwowany. Regulamin serwera tu, forum tam obok, a aktualne mapcycle troche dalej, o tu.

A tu są jeszcze fajne ikonki:

Obrazek Obrazek

Obrazek

A, i mamy 1000 FPS. Czy jest fajniej? No, jakby troche. Oznacza to mniej więcej tyle, że serwer rejestruje zdarzenia tysiąc razy na sekudne, a nie kilkadziesiąt czy sto kilkadziesiąt, jak bywa zaznaczaj. Pingi sobie schodzą poniżej wartości pięciu milisekund. A ludzie w ogóle powiadają, że strzela się jak nigdzie indziej, podobno to jedyne miejsce poza LAN-em, gdzie jakiegoś tam 'fastzooma' opanować można. Huh, niedowiary.
I tak część pewnie wyjdzie, reszta dostanie kopa zgodnie z zasadą eugeniki, jaką sobie na serwerze przyjęliśmy - wszakże ogry, hajty, żale i/w tym tych, co to zwykli się zwracać per typie winno się z miejsca elimitować - ale ja mimo wszystko zapraszam. O ile naprawdę wydaje Ci się, że to oferta dla Ciebie."

---

Tekst ten pochodzi z www.vaginatown.org i nie jest mojego autorstwa. Ze swojej strony zaprosic moge do grupy steam: steamcommunity.com/groups/vaginatown.

Pozdrawiam,
Koziol
Koziol jest nieaktywny  

Tagi do tematu: Pierwszy w kraju serwer... WOLNYCH LUDZI - Vagina Town
kraju, ludzi, pierwszy, serwer, town, vagina, wolnych

Sprawdź także:
« - | Cs-misiek.pl »


Odwiedzający weszli na tą stronę szukając:
vagina town kozioł, "de_foption" 2011

Podobne wątki do: Pierwszy w kraju serwer... WOLNYCH LUDZI - Vagina Town
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
KonteStacja - Radio Ludzi Wolnych PaawezZ Podziel się stroną 1 26-07-2011 21:00
Kilka wolnych dni / R.T.T. (2009) Grapeshot Filmy 1 10-07-2011 16:08

Narzędzia wątkuPowered by vBulletin
Copyright ® 2011 vBulletin Solutions, Inc.
Copyright © PreZone.pl 2008 - 2015
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:25.